• ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ ۱۱:۰۰:۰۰
  • در کاشی و سرامیک
  • توسط argan2
  • بازدید: 2273
  • اخرین ویرایش: ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ ۱۱:۴۴:۳۷
  • چاپ نوشته هاچاپ پی دی اف
شرکت کاشی بهسرام

معرفی کارخانه کاشی بهسرام کاشان


 درباره شرکت کاشی بهسرام

شرکت تولیدی گرانیت بهسرام در سال 1379 در مساحتی حدود 200 هزار متر مربع و بالغ بر 30 هزار متر فضای مسقف و با سرمایه اولیه به مبلغ 75.000.000.000 ریال به عنوان اولین تولیدکننده کاشی گرانیتی و لعابدار در شهر تاریخی کاشان فعالیت تولیدی خود را آغاز نمود.این شرکت قادر به تولید تمام نسلهای کاشی گرانیتی (فلفل نمکی،گرانولتی طرح دار و لعابدار)به صورت مات و براق در سایزهای 30*30-40*40 -60 *30-60 *40-90 *60 و باظرفیت سالیانه 7/2 میلیون متر مربع می باشد.این شرکت در سال 1382 از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شده و در همان سال نیز به عضویت بورس اوراق بهادار در آمد. این شرکت با بهره گیری از ماشین آلات مدرن،مدیریت و کادری مجرب و متخصص توانست ضمن مبدل شدن به یکی از قطبهای بزرگ تولید کننده کاشی و سرامیک در سطح کشور محصولات خود را به کشورهای خاورمیانه نیز ارسال و به عنوان یکی از صادر کنندگان نمونه کشور انتخاب شود.

پیام مدیریت
دنياي صنعت کاشي و سرا ميک به سرعت در حال دگرگوني است . همگامي با اين تغيير و تحولات جهاني ، کاري بس دشوار است. سليقه ها مصرف کنندگان کاشي وسراميک در جهان کنوني روبه پيشرفت است وکيفيت در توليد اکنون ديگر سليقه نيست بلکه وظيفه به شمار مي رود. همانطورکه جهان به سوي وحدت پيش مي رود و در زماني که برداشته شدن مرزهاي جغرافيايي بين کشورهاي مختلف را براي نزديکتر شدن هرچه بيشتر مردم جهان به هم شاهد خواهيم بود. بر اين باوريم که بايد در دهکده جهاني با توليد کيفي مطابق با استانداردهاي جهاني وحفظ طبيعت به عنوان يک امانت براي نسل هاي بعد عمل نماييم. ما همواره به اين مي انديشيم محصول عالي توليد و اطمينان حاصل نمايم که به اميد خدا هميشه در مسير پيشرفت خواهيم بود


تکنولوژی تولیدی شرکت کاشی بهسرام

توليدات متنوع با کيفيت بالا ، حاصل تکنولوژي جديد است که شرکت کاشي گرانيتي بهسرام در طول پروسه توليد از آن بهره مي گيرد . ماشين آلات پيشرفته از قبيل ميکسرهاي مجهز ، پرس هاي مدرن ، دستگاه هاي خشک کن ، دستگاه ساب کاشي و غيره و همچنين کنترل کننده هاي کيفيت در تمامي مراحل ، توليد محصولاتي با استاندارد بالا را درکمترين زمان امکان پذير مي سازند . تکنولوژي دقيق و پيشرفته به همراه تجربه و مهارت متخصصين به همراه انتخاب مواد اوليه مناسب از جمله عواملي هستند که سبب ارتقاء اين محصولات در بازارهاي جهاني گرديده اند .


نصب و نگهداري

جهت ارتقاء کيفيت و استفاده مطلوب ازمحصولات بهسرام لطفا موارد ذيل را درمراحل مختلفطراحي ، نصب ونگهداري مورد توجه قراردهيد:مرحله طراحي:

لازم است که در اين مرحله خواص سطح مورد نظر براي کاشيکاري، شرايط محيطي محل مورد مصرف،خواص فني کاشيهاي انتخاب شده وتکنيک نصب را مورد توجه قراردهيد.
قبل از سفارش خريد سرا ميک گرا نيتي بهسرام نقشه کامل چيدمان را طراحي کنيد.
شکل، ابعاد و نوع سرا ميک گرا نيتي را به گونه اي انتخاب کنيد که با سطح مورد نظر برايکاشيکاري ونوع کاربرد آن هماهنگي داشته باشد.
براي سفارش سرا ميک گرا نيتي به ميزان مورد نياز، محاسبه مساحت سطح مورد نظر الزامياست. لازم است براي تغيير چيدمان يا شکستگيهاي احتمالي در حين کار ميزان بيشتري سراميک گرا نيتي بهسرام خريداري شود .

مرحله نصب:

قبل از کاشيکاري تمام چر بيها، روغنها، چسب هاي کهنه و ديگر زوائد ساختماني را از محيط پاک نموده به گونه اي که سطح کاملاً تراز، يکنواخت وتميز گردد.
توجه داشته باشيدکه چسب کاشي نسبت به ملات سيمان چسبندگي بيشتري داشته وکار با آن نياز به وقت کمتري دارد. لذا درصورت استفاده از چسب کاشي هميشه دستورالعمل سازنده چسب را مدنظر داشته و روش نصب توصيه شده را به دقت مطالعه فرماييد. اگر سراميک گرانيتي بهسرام را براي نماي ساختمان بکار مي بريد از روش مسلح کردن سراميکها و يا از بست هاي ويژه (اسكوپ) جهت نگهداري آنها استفاده نماييد.

در زمان تحويل سراميك گرانيتي بهسرام حتماً مشخصات چاپ شده روي كارتن ها را مطالعه نموده و تمامي كدهاي مربوط به انواع طرحهاي سراميك و ابعاد، طيف و رنگ بررسي شود. دقت نمائيد كه درجه، سري توليد، كد طيف و كد محصولات درج شده در روي كليه كارتن ها يكسانو مشابه بوده و هيچگونه مغايرتي نداشته باشند. لازم به توضيح است درجه كاشي و ديگر اطلاعات ذكر شده بصورت چاپ و پرينت روي كارتن ها آمده است.

(در زير نمونه اطلاعات درج شده روي كارتن محصولات بهسرام جهت آشنايي شما خريدار محترم با مثال آورده شده است)

درجه    سري توليد    کد طيف    کد محصول
01    N.84B09    A2    V 110  P 510


توجه: پس از خريداري طرح مورد نظر، جهت كنترل نهايي كاشي هاي مورد استفاده را بصورت خشك (قبل از نصب، چيدمان گردد تا از يكدست بودن طرح اطمينان حاصل شود همچنين ضمن نصب منحصولات طرح دار كليه كاشي ها از يك جهت چيده شود تا از ايجاد دو رنگي احتمالي اجتناب گردد. و پس از كنترل و تاييد نهايي كليه كاشي ها، اقدامات بعدي نصب صورت پذيرد.

 جهت حصول اطمينان از كيفيت محصولات بهسرام حداقل يك نمونه از كارتن محصول خريداري شده را تا پايان مرحله نصب نزد خود نگهداري نمائيد. هرگز روي سراميکهاي گرا نيتي را با اشيا نوک تيز نشانه گذاري نکنيد و سعي نماييد نصب کاشي درآخرين مرحله ساخت بنا صورت پذيردتاریخ تاسیس:1375

شناسه ملی: 10260334351

آدرس: اصفهان - سي و سه پل - ابتداي چهارباغ بالا - مجتمع تجاري اداري كوثر - طبقه دوم - واحد 420جهت سفارش محصولات کارخانه کاشی بهسرام از طریق شماره تماس های شرکت با ما در ارتباط باشید.

«واحد فروش: 09165390085»«مدیریت: 09168185790»    
شرکت کاشی ساناز یزد


اشتراک

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

Leave a reply

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: فیلد اجباری. غیر فعال
وبسایت::
کد امنیتی:: فیلد اجباری.
دیدگاه: فیلد اجباری.